1/1
İLETİŞİM
CATCHTHEBUSINESS Uluslararası Organizasyon Ltd.Şti.
 

Cumhuriyet mah. D-100 Karayolu cad. İstanbul Outletpark AVM.

No: 374 / 63 . Beylikdüzü - İstanbul

 

info@catchthebusiness.com

 

TEL: +90 212 807 01 16  ( Santral ) 

TEL: +90 534 560 39 74  ( Direct )

FAX: +90 212 310 69 87

B2B TRACTOR 2020 

Uluslararası Yan Sanayi İhracat Zirvesi

12 KASIM 2020 / IBIS HOTEL TUZLA - İSTANBUL

Farklı ülkelerde üretim yapan Uluslararası Traktör üreticilerinin ve Afermarket Satınalma yetkililerinin katılımıyla, 12 Kasım 2020 tarihinde İstanbul’da “Uluslararası Traktör Yan Sanayi B2B İhracat Zirvesi” düzenlenmektedir.

Organizasyona katılarak, firmanızı üreticilerin Satınalma yetkililerine tanıtabilir ve sipariş alma aşamasına kadar olan süreci, yapacağınız görüşmelerle belirleyebilirsiniz. Satınalma amacıyla gelen üreticilerle, pandemi kuralları çerçevesinde alacağımız önlemler ile rahat bir şekilde görüşebilirsiniz.

SATINALMA ZİRVESİNE  KATILACAK ÜRETİCİLER

MİLLAT (PAKİSTAN) - SATINALMA MÜDÜRÜ

ELAZ (RUSYA) - SATINALMA DİREKTÖRÜ

TÜRK TRAKTÖR (TÜRKİYE) - BUYER / SATINALMA MÜDÜRÜ

TVH (BELÇİKA) - TÜRKİYE SATINALMA MÜDÜRÜ

YANMAR (AVRUPA) - BUYER / SATINALMA SORUMLUSU

TAFE (HİNDİSTAN) - SATINALMA DİREKTÖRÜ

XTZ TRACTOR (UKRAYNA) - SATINALMA DİREKTÖRÜ

KAMAZ ( TİCARİ ARAÇ ) (RUSYA) - SATINALMA DİREKTÖRÜ

Katılım ücreti: 3 500 TL + kdv

Dahil olan Hizmetler

- B2B Görüşmeler

- Cafe Break

- Tercümanlık

Kontenjan 20 firma ile sınırlıdır

B2B GÖRÜŞMELER

Tuzla Ibis Hotel'de gerçekleştirilecek b2b görüşmeler sosyal mesafe kuralları uygulanabilir kılmak için iki program olarak organize edilmiştir. Tüm görüşmeleriniz 2.5 saat içinde tamamlanabilir olarak programlanacaktır. Kayıt formu doldurma aşamasında size uygun olan programı seçebilirsiniz.

Program 1 / 09:00-11:30

Program 2 / 13:00-15:30

Pandemi kuralları çerçevesinde alınan

önlemler

- Organizasyon katılımı her firmadan 1 kişi ile sınırlandırılmıştır.

- Organizasyon oturma düzeni sosyal mesafe kuralları gözetilerek düzenlenecektir.

- Organizasyon süresince maske takılması zorunludur.

- Organizasyon alanında hijyen stantları bulundurulacaktır.

Kayıt

Katılım kontenjan ile sınırlıdır.

Kayıt için firmamızı arayabilir ya da aşağıda bulunan linkten kayıt formunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kayıt formunu doldurarak firmamıza ilettiğinizde Organizasyon kaydınız alınmaktadır

CTB B2B Limited   (LONDON)
 

38 Fourth Ave. Liverpool, Merseyside, UK L9 9DS

Tel-direct: + 44 7549 401575

Tel-secretary: + 44 1512 821020

E-mail: ctb_b2b@catchthebusiness.com

Neden Katılmalısınız ?

  • Dünya üreticileri ve aftermarket karar vericileri ile, 1 günde yeni işbirliklerine zemin oluşturacak,

  • B2B görüşmelerinizi yaparak üretim ve ihracatınızı artırmak.

  • Türkiye’de sektörün önde gelen firma yetkilileri ile aynı platformda buluşarak güncel ve önemli bilgileri edinmek.

  • Sektörün tek geniş kapsamlı Satınalma Organizasyonunda yer alarak firmanızın pazar payını artırmak.

Minimum maliyetle, farklı ülkelerin büyük üreticileri ile b2b olarak İhracat görüşmeleri yapmak

Organizasyon hakkında daha fazla detay için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Zikri Cansever (Proje Koordinatoru)       

zikri.cansever@catchthebusiness.com

Tel: 0534 560 39 74

Hakan Culfa (Genel Koordinator)

hakan.culfa@catchthebusiness.com

Tel: 0530 154 0712

MİLLAT TRACTOR / PAKİSTAN

Millat Tractors LTD   1964 yılında kurulmuş  olup 1967 yılında  üretime  başlamıştır. Pakistanın  halihazırda  yıllık 50.00  adet Massey Ferguson  model  traktör  üretimiyle  en  büyük üreticisi konumundadır.Türkiye’den  alımları  ve  Türkiye’e ürün satışı  da  bulunan  firma  Türkiyeden  Oem’e  üretim  yapacak tedarikçiler  aramaktadır.
Web sitesi:   www.millat.com.pk

TÜRK TRAKTÖR / TÜRKİYE

İhracatta Türkiye’nin ilk 27. Firması olan Türk Traktör, Koç Holding ve CNH Industrial ortaklığıdır ve  1954 yılında kurulmuştur. Günümüze kadar 850.000 den fazla traktör ve 500.000’e yakın motor üretmiştir. Yıllık üretim kapasitesi 50.000’dir. Türkiye’de Traktör pazarının lideridir. Türk Traktör Ankara Fabrikası 257.325 m2 ve Türk Traktör Erenler Fabrikasının ise,  222.110 metrekare açık alanı ve 68.613 metrekare kapalı alanı bulunmaktadır.

Web sitesi : www.turktraktor.com.tr/

ELAZ - Rusya
1985 yılında kurulmuştur. Rusya ve CIS ülkelerinin önde gelen üreticilerindendir.Merkezi Tataristan-Elabuga’dadır. Kepçe üretiminde Rusya’da %41 pazar payına sahiptir. General Motors ile üretim anlaşması vardır. Petro-gaz sektörü için özel nitelikli araçlar üretir. Gazprom, Rosneft gibi Petro-gaz şirketleri ile anlaşmaları vardır.
Belarus Traktör ile üretim anlaşması vardır ve traktör üretimi yapmaktadır. 
Ürettiği ürünler:   Traktör, iş makinası, kepçe, yükleyici, buldozer, kar temizleme kamyonu, özel nitelikli araçlar üretmektedir. 
Web: www.elaz.ru

XTZ TRAKTOR
1930’dan itibaren günümüze traktör üretimi yapmaktadır. Ukrayna’nın en büyük traktör üreticilerindendir. 25 farklı modeli vardır.  Asya, Latin Amerika, Avrupa ve Afrika ülkelerine 60.000’den fazla traktör satışı yapmıştır. Son yıllarda fabrika modernizasyonu için büyük yatırımlar yapmıştır. 9 ülkede joint venture olarak üretim partnerlikleri kurmuştur. 17 ülkede temsilciliği vardır.
Web sitesi:  www.xtz.ua/en

TVH / BELÇİKA

TVH Group olarak, Traktör, Forklift yedek parçaları, Platform  parçaları, Tüm iş makinaları parçaları satınalmaları yapan dünya çapında lider aftermarket firmasıdır. Pazar payını sürekli  olarak büyütmektedir. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika dahil olmak üzere tüm dünyada müşteri portföyü bulunmaktadır.

Web sitesi:  www.tvh.com

YANMAR / AVRUPA

Dünyanın en büyük firmalarından biri olan Yanmar 1912 yılında kurulmuştur. Merkezi Japonya’dadır. Değişik ülkelerde 75 fabrikası bulunmaktadır. Traktör, İş makinası, Forklift, bekoloader, Mini ekskavator, ve tarım ekipmanları üretmektedir. Türkiye’de satınalma faaliyetleri vardır.  

Web sitesi:  www.yanmar.com

TAFE TRACTOR - Hindistan
1960 yılında kurulmuştur. Merkezi Hindistan’da Chennai’dedir. Cirosu 91 milyar INR’dir. Dünyanın 3. büyük üreticisidir. Hindistan’da %25 pazar payıyla yılda 150.000 adet traktör üretmektedir, Hindistan’ın 2.büyük traktör üreticisidir. Cirosu 93 milyar INR’dir. 100 ülkede satışı vardır. Hindistan’ın en büyük mühendislik şirketi olan ve 41 firmayı barındıran Analgamations gruba bağlıdır. Grubun 15.000 çalışanı vardır. TAFE’de 2500 mühendis çalışmaktadır. 9 fabrikası vardır. Fabrikalardan biri olan Türkiye Manisa’daki fabrikası AGCO distribütür kanalına satış yapmak üzere traktör üretmektedir. Tafe’nin Hindistan’da ülke çapında 1000 adet bayisi ve satış kanalı vardır. Massey Ferguson ve AGCO işbirliği TAFE’nin kapasitesini son derece yükseltmiştir.
Ürettiği ürünler:   Traktör, biçerdöver, traktör ekipmanları ve motor üretimi. 
Web sitesi:   www.tafe.com  

KAMAZ - Rusya

1969 yılında kurulmuştur. Ana fabrikası Rusya’da Tataristan’dadır. Rusya ve BDT’nin en büyük ağır vasıta kamyon üreticisidir.Ayrıca dizel motor, traktör, otobüs üretimi de vardır. Dünyanın 11. büyük ağır vasıta kamyon üreticisidir. Dizel motor üretiminde dünyanın 8.büyük firmasıdır. Günümüze dek yaklaşık 2.500.000 adet ağır vasıta kamyon üretmiştir ve yaklaşık 3.000.000 adet dizel motor üretmiştir. Neftekamsk’ta otobüs fabrikası vardır. Rusya’da 12 fabrikası ve Rusya haricinde 10 ülkede üretim tesisleri vardır. 40 farklı model kamyon üretmektedir.

2008 yılında Daimler AG, Kamaz hisselerinin %10’unu almıştır. Kamaz’a bağlı 150 kuruluş vardır. Dubai’de bulunan KAMAZ International, Ortadoğu  ve  Afrika  bölgesindeki  en  büyük distribütörü ve yedek parça toptancısıdır. 2011 yılında EFQM ödülü almıştır. 1999-2016 yılları arasında Rusya’da 14 kez en iyi İhracatçı ödülü almıştır. Tüm Rusya ve CIS ülkelerinde satış ve servis hizmet birimleri vardır.

Web sitesi:  https://kamaz.ru/en/

Catchthebusiness.com Tum Hakları Saklıdır. Catchthebusiness.com sitesi içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif haklari Catchthebusiness-CTB Organizasyon ve Yayıncılık LTD'ye Aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.