unnamed
unnamed

press to zoom
unnamed
unnamed

press to zoom
1/1

B2B ONLINE  SATINALMA GÖRÜŞMELERİ 

- RUSYA & UKRAYNA TİCARİ ARAÇLAR B2B ONLINE  SATINALMA GÖRÜŞMELERİ  (02-05 Mart 2021)

- PAKİSTAN & HİNDİSTAN TRAKTÖR B2B ONLINE SATINALMA GÖRÜŞMELER

(08-11 Mart 2021)

02-05 Mart 2021 tarihleri arasında Rusya & Ukrayna ticari araç üreticileri ve 08-11 Mart 2021 tarihleri arasında Pakistan & Hindistan Traktör üreticileri ile Türk tedarikçi firmalar Online B2B Satınalma görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Online Görüşme Programlarına katılan üretici bilgileri aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

  Belirlenen gün ve saatlerde, Üretici ile programa kaydını yaptıran tedarikçiler arasında Online olarak Zoom programı üzerinden Satınalma görüşmeleri gerçekleşecektir. Tercüman hizmeti de sunulacak olan görüşmelerde, firmanızın sunumunu yaparak üreticiler ile tanışabilir ve birebir satınalma görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. 

 Türk tedarikçi firmalarımıza önemli bir ihracat potansiyeli sunacak olan bu organizasyon programları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

RUSYA & UKRAYNA

TİCARİ ARAÇLAR B2B ONLINE  SATINALMA GÖRÜŞMELERİ 

02-05 Mart 2021

KATILAN ÜRETİCİLER

- KAMAZ / RUSYA

Satınalma Direktörü

- BOGDAN / UKRAYNA

Satınalma Müdürü

- KRAZ / UKRAYNA

Tedarik Müdürü 

- AVTOTOR / RUSYA

Satınalma Müdürü

- ZAZ / UKRAYNA

Satınalma Direktörü

Katılım ücreti: 1 900 TL + KDV 

Görüşmelere katılmak için  Kayıt formunu doldurarak firmamıza, info@catchthebusiness.com  adresine göndermenizi rica ederiz. Ardından Online B2B Görüşme Programı için firma kaydınız yapılmaktadır. Görüşme ücretinin ödemesi ile ilgili bilgiler ayrıca ekli kayıt formunda yer almaktadır.

Kayıt ve Kontenjan:  
Aşağıda yer alan linkten pdf kayıt formuna ulaşabilirsiniz. Kayıt için Formu doldurarak firmamıza iletmeniz yeterlidir.
Organizasyona kayıt kontenjan ile sınırlıdır.

PAKİSTAN & HİNDİSTAN

TRAKTÖR B2B ONLINE SATINALMA GÖRÜŞMELERİ

08-11 Mart 2021

KATILAN ÜRETİCİLER

- MILLAT TRAKTÖR / PAKİSTAN 

Uluslararası Tedarik Müdürü 

- AL-GHAZİ TRAKTÖR / PAKİSTAN 

Satınalma Müdürü

- ACE / HİNDİSTAN

AR-GE Başkan yardımcısı

- SONALİKA / HİNDİSTAN

Ticari-İş Geliştirme Direktörü

- UNIVERSAL TRACTOR / PAKİSTAN

Genel Müdür-Satınalma Direktörü

Katılım ücreti: 2 100 TL + KDV 

Görüşmelere katılmak için  Kayıt formunu doldurarak firmamıza, info@catchthebusiness.com  adresine göndermenizi rica ederiz. Ardından Online B2B Görüşme Programı için firma kaydınız yapılmaktadır. Görüşme ücretinin ödemesi ile ilgili bilgiler ayrıca ekli kayıt formunda yer almaktadır.

Kayıt ve Kontenjan:  
Aşağıda yer alan linkten pdf kayıt formuna ulaşabilirsiniz. Kayıt için Formu doldurarak firmamıza iletmeniz yeterlidir.
Organizasyona kayıt kontenjan ile sınırlıdır.

İLETİŞİM
CATCHTHEBUSINESS Uluslararası Organizasyon Ltd.Şti.
 

Cumhuriyet mah. D-100 Karayolu cad. İstanbul Outletpark AVM.

No: 374 / 63 . Beylikdüzü - İstanbul

 

info@catchthebusiness.com

 

TEL: +90 212 807 01 16  ( Santral ) 

TEL: +90 534 560 39 74  ( Direct )

FAX: +90 212 310 69 87

CTB B2B Limited   (LONDON)
 

38 Fourth Ave. Liverpool, Merseyside, UK L9 9DS

Tel-direct: + 44 7549 401575

Tel-secretary: + 44 1512 821020

E-mail: ctb_b2b@catchthebusiness.com

Organizasyon hakkında daha fazla detay için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Zikri Cansever (Proje Koordinatoru)       

zikri.cansever@catchthebusiness.com

Tel: 0534 560 39 74

Hakan Culfa (Genel Koordinator)

hakan.culfa@catchthebusiness.com

Tel: 0530 154 0712

KATILIMCI BİLGİLERİ

KAMAZ - Rusya

1969 yılında kurulmuştur. Ana fabrikası Rusya’da Tataristan’dadır. Rusya ve BDT’nin en büyük ağır vasıta kamyon üreticisidir.Ayrıca dizel motor, traktör, otobüs üretimi de vardır. Dünyanın 11. büyük ağır vasıta kamyon üreticisidir. Dizel motor üretiminde dünyanın 8.büyük firmasıdır. Günümüze dek yaklaşık 2.500.000 adet ağır vasıta kamyon üretmiştir ve yaklaşık 3.000.000 adet dizel motor üretmiştir. Neftekamsk’ta otobüs fabrikası vardır. Rusya’da 12 fabrikası ve Rusya haricinde 10 ülkede üretim tesisleri vardır. 40 farklı model kamyon üretmektedir.

2008 yılında Daimler AG, Kamaz hisselerinin %10’unu almıştır. Kamaz’a bağlı 150 kuruluş vardır. Dubai’de bulunan KAMAZ International, Ortadoğu  ve  Afrika  bölgesindeki  en  büyük distribütörü ve yedek parça toptancısıdır. 2011 yılında EFQM ödülü almıştır. 1999-2016 yılları arasında Rusya’da 14 kez en iyi İhracatçı ödülü almıştır. Tüm Rusya ve CIS ülkelerinde satış ve servis hizmet birimleri vardır.

Web :  https://kamaz.ru/en/

 

BOGDAN MOTORS  - Ukrayna

1992 yılında kurulmuştur. 2000 yılından itibaren otomobil üretimi yapmaktadır. BOGDAN markası ile binek otomobil, otobüs, kamyon, ticari araç ve troleybüs üretimi yapmaktadır. Yılda yaklaşık 150.000-200.000 adet binek araç üretimi yapmaktadır. Fabrikada ayrıca diğer markaların üretimi de yapılmaktadır.
 
Ürettiği binek araç markaları:  (Bogdan, Lada, Hyundai, Subaru, Jac, Citroen, Great wall ve özel nitelikli araçlar) ve ayrıca Hyundai kamyon üretimi yapılmaktadır. 120.000 m2 üretim alanı vardır. Ukrayna’nın önde gelen ve büyüyen üreticileri arasındadır.

Web :  www.bogdan.ua

 

KRAZ – Ukrayna
1956 yılında kurulmuştur. Kamyon üretiminde dünyada ilk 10’a girmektedir. 1970 yılından itibaren fabrikada 900.000 adet kamyon üretilmiştir. BDT ve Avrupa ülkelerine satış yapmaktadırlar. Toplam çalışan sayısı 4500’dür. Ayrıca askeri kamyon ve araç üretimi yapılmaktadır.
Ürettiği kamyon çeşitleri; Damperli kamyon, Platform kamyon, Kamyon çasi, Özel nitelikli kamyonlar, kamyon traktör ve ayrıca treyler üretimi.

Web :  www.autokraz.com.ua

 

AVTOTOR – Rusya

Avtotor Rusya’nın en büyük otomobil üreticilerden birisidir, üretimini 1994 başlamıştır. Rusya’nın ilk yapabci markaların otomobillerini üretime başlamıştır. Üretimini Kaliningrad şehrinde yapmaktadır. 20 içerisinde yaklaşık 90 farklı marka otomobil üretmiştir.

Ürettiği markalar : BMW, Kia, Hyundai, Ford.

Yıllık üretim miktarı 250000 adet otomobil.

30000 den fazla çalışan sayısı bulunmaktadır.

Rusya’nın 9% otomobilini üretiyor.

Yaklaşık 2 milyon otomobil üretmiştir.

www.avtotor.ru

 

ZAZ - Ukrayna
Ukrayna’nın tek Otomobil üretici fabrikasıdır. 1975 yılında kurulmuştur. Fabrikası Ukrayna’da Zaporizhia şehrinde bulunan ZAZ asıl olarak otomobil üretmektedir. Ayrıca otobüs ve kamyon üretimi de vardır. Ana fabrika haricinde “Melitopol Motor Plant” ve “Illichivsk Automobile Plant” üretim tesisleri vardır. Ukravto Holding’e bağlıdır. ZAZ otomobilleri üretimi haricinde Chevrolet ve Tata montaj hatları vardır.
Daimler Chrysler, Opel, Avtovaz, Gm dat, Tata, Chery ve Kia Motors ile işbirliği yapmaktadır. Toplam 1030 tedarikçisi vardır.
Web :   www.avtozaz.com/en/

MILLAT TRACTORS- Pakistan 

Millat Tractors  1964 yılında kurulmuştur. Merkezi Lahor-Punjab’dadır. Pakistan’ın halihazırda yıllık 50.000 adet Massey Ferguson model traktör üretimiyle en büyük üreticisi konumundadır.  448 çalışanı vardır. Massey Ferguson traktör üretimine ilave olarak Forklift ve Tarım makinaları ekipmanları üretimiyle de Pakistan’ın en büyük üreticisidir. Traktör üretiminin yanında, Diesel Motor, Diesel Jenerator ve Tarım Makinaları ekipmanları da üretmektedir. 4 büyük grup şirketi vardır. Pakistan’ın Khyber Pakhtoon Khawah, Punjab, Sindh, Balochistan ve Azad Kashmir eyaletlerinde 78 satış distribütörü vardır.

Web:   www.millat.com.pk

ACE- Hindistan 

Merkezi New Delhi yakınlarında Faridabad’da bulunmaktadır. Hindistan’ın lider üreticilerindendir. 1995 yılında kurulmuştur. Bir çok ülkede, Amerika, Asya, Avrupa ve Afrika’da temsilcilikleri vardır.

Yıllık olarak yaklaşık 9000 adet Traktör ve 12.000 adet İş Makinası üretmektedir. 

Ürettiği ürünler:  Traktör, yükleyici vinç, mobil vinç, kule vinç, biçerdöver, dozer, tarım makinaları, forklift, yol makinaları, kepçe, roller, pirinç toplama makinası, balya makinasıdır. Savunma sanayisi araçları üretimi de yapmaktadır.

Web:   www.ace-cranes.com

AL-GHAZI TRACTORS- Pakistan

Al Ghazi Traktör (AGTL) 1983 yılında kurulmuştur. Merkezi Karachi’dedir. Fabrikası Dera Ghazi Khan, Punjab, Pakistan’dadır. Fiat New Holland işbirliğiyle CNH-New Holland üretimi yapmaktadır. Traktör ve ayrıca tarım makinaları ile tarım makinaları ekipmanları da üretmektedir. Pakistan’ın en büyük üreticilerindendir. Tek shift’te yıllık üretim kapasitesi 32.000 adetin üzerindedir. %50 hissesi Al-Futtaim Automotive Gruba aittir ve %43 hissesi CNH Industrial’a aittir.
Web:  www.alghazitractors.com

SONALIKA- Hindistan
Sonalika International Tractor Ltd. 1969 yılında kurulmuştur. Fabrikası Hoshiarpur, Punjab’dadır. Merkezi New Delhi’dedir. Dünya çapında ihracatı vardır. Hindistan’ın 3.büyük traktör üreticisidir. Hindistan’daki ana fabrika harici Nijerya ve Mısır’dada üretim merkezleri vardır. 5000 kişi çalışmaktadır. Traktör üretimi haricinde  Tarım makinaları ekipmanları ve Vinç üretimi de yapmaktadır. Sonalika ve Solis markaları ile 20-120 HP arası Traktör üretimi yapmaktadır. Modern fabrikada Robotik ve Otomasyonla üretim yapılır. 130’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
2000 yılında Renault %20 hissesini satın almıştır. Renault Sonalika International adlı grup firmasında Renault, Claas ve Yanmar’ın hisseleri de vardır. Yanmar’ın hissesi %30’dur.

Ürettiği markalar:  Sonalika, Solis, Ceres, Renault Sonalika International, Renault Ceres, Landini Solis (Güney Afrika), Apaches Solis (Arjantin), Montana Solis (Brezilya).
Web :  www.sonalika.com

UNIVERSAL TRACTORS PAKISTAN 

Universal Tractors Pakistan 1970 yılında kurulmuştur. 1992'de FIAT araçlarının Pakistan'da dağıtımı için FIAT ile anlaşma imzalandı. Grup, 1996 yılında GM Tractors (Pvt.) Ltd'yi kurdu ve tüm modellerinin üretimi ve dağıtımı için Romen Üreticileri ve Distribütörleri Universal Tractors (UTB) ile bir teknik işbirliği anlaşması imzaladı.  Ürettikleri traktör lisanslı Universal (UTB) traktörlerdir ve bunlar Fiat traktörlerine dayanmaktadır. 

Universal Tractors Pakistan ayrıca tüm modellerinin ve yedek parçalarının üretimi ve dağıtımı için Farmtrac North America ile bir teknik işbirliği anlaşması imzaladı. Karaçi merkez olmak üzere İslamabad, Lahor, Multan, Sahiwal ve Larkana’da irtibat ofisleri vardır. Universal Tractors Pakistan, Karaçi’de yıllık 10.000 adetin üzerinde üretim kapasitesine sahip iki üretim tesisine sahiptir.

Web :   https://universaltractors.com.pk