top of page
İLETİŞİM
CATCHTHEBUSINESS Uluslararası Organizasyon Ltd.Şti.
 

Cumhuriyet mah. D-100 Karayolu cad. İstanbul Outletpark AVM.

No: 374 / 63 . Beylikdüzü - İstanbul

 

info@catchthebusiness.com

 

TEL: +90 212 807 01 16  ( Santral ) 

TEL: +90 534 560 39 74  ( Direct )

FAX: +90 212 310 69 87

B2B TİCARİ ARAÇLAR 
Uluslararası Yan Sanayi İhracat Zirvesi

- 17 Kasım 2021 / İSTANBUL- Beylikdüzü

Uluslararası büyük Üreticilerin ve Aftermarketlerin Satınalma müdürleriyle B2B görüşmeler:

Farklı ülkelerde üretim yapan Uluslararası Ticari Araçlar üreticilerinin Satınalma yetkililerinin katılımıyla,

17 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da “ Uluslararası Ticari Araçlar B2B İhracat Zirvesi ” Satınalma organizasyonu düzenlenmektedir. Automechanika 2021 fuarından bir gün önce düzenlenecek olan organizasyon ile hem ikili iş görüşmelerine katılabilir hemde fuarı ziyaret edebilirsiniz.

Organizasyona katılarak firmanızı üreticilerin Satınalma yetkililerine tanıtabilir ve sipariş alma aşamasına kadar olan süreci, yapacağınız görüşmelerle belirleyebilirsiniz. Satınalma amacıyla gelen üreticilerle, rahat bir şekilde görüşebilir ve ayrıca ürün numunelerinizi ücretsiz olarak sergileyebilirsiniz.

SATINALMA ZİRVESİNE KATILACAK ÜRETİCİLER  

 • KAMAZ  - Rusya  

Satınalma Müdür Yardımcısı

 • CREDABUS - Macaristan

Satınalma Yöneticisi    

 • MCV- Mısır

Satinalma Muduru - AR-GE Muduru

 • ZAZ   - Ukrayna

Satınalma Müdürü

 • ROMAN - Romanya

Satınalma Sorumlusu

 • TVH - Belçika 

Satınalma Müdürü

 • FUGO- Bulgaristan  

Genel Müdür

CTB B2B Limited   (LONDON)
 

38 Fourth Ave. Liverpool, Merseyside, UK L9 9DS

Tel-direct: + 44 7549 401575

Tel-secretary: + 44 1512 821020

E-mail: ctb_b2b@catchthebusiness.com

ORGANIZASYON YERI

 • Confort Otel Beylikdüzü

PROGRAM

 • 09:00-12:00 B2B Görüşmeleri

 • 12:00-13:00 Öğle Yemeği

 • 13:00-17:00 B2B Görüşmeleri

 • Her bir görüşmeniz için yeterli zaman mevcuttur. Üreticilerle yapacağınız görüşmelerin tümü bir gün içerisinde tamamlanmaktadır.

SERGI


B2B görüşmelere ilave olarak, ürünlerinizi sergilemeniz için 6 m2 yer temini ücretsiz olarak yapılmaktadır. Yan Sanayi firmaları hem B2B görüşmeler yapabilir ve isteğe bağlı ürünlerini sergileyebilirler.

Neden Katılmalısınız ?

 • Dünya üreticileri ile, 1 gün içerisinde yeni işbirliklerine zemin oluşturacak B2B görüşmelerinizi yaparak üretim ve ihracatınızı artırmak.

 • Türkiye’de sektörün önde gelen firma yetkilileri ile aynı platformda buluşarak güncel ve önemli bilgileri edinmek.

 • Sektörün tek geniş kapsamlı Satınalma Organizasyonu’nda yer alarak firmanızın pazar payını artırmak.

Minimum maliyetle, farklı ülkelerin büyük üreticileri ile b2b olarak İhracat görüşmeleri yapmak.

Organizasyon hakkında daha fazla detay için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Zikri Cansever (Proje Koordinatoru)       

zikri.cansever@catchthebusiness.com

Tel: 0534 560 39 74

Hakan Culfa (Genel Koordinator)

hakan.culfa@catchthebusiness.com

Tel: 0530 154 0712

KATILIMCI BİLGİLERİ

KAMAZ - Rusya 
1969 yılında kurulmuştur. Ana fabrikası Rusya’da Tataristan’dadır. Rusya ve BDT’nin en büyük ağır vasıta kamyon üreticisidir.Ayrıca dizel motor, traktör, otobüs üretimi de vardır. Dünyanın 11. büyük ağır vasıta kamyon üreticisidir. Dizel motor üretiminde dünyanın 8.büyük firmasıdır. Günümüze dek yaklaşık 2.500.000 adet ağır vasıta kamyon üretmiştir ve yaklaşık 3.000.000 adet dizel motor üretmiştir. Neftekamsk’ta otobüs fabrikası vardır. Rusya’da 12 fabrikası ve Rusya haricinde 10 ülkede üretim tesisleri vardır. 40 farklı model kamyon üretmektedir.
2008 yılında Daimler AG, Kamaz hisselerinin %10’unu almıştır. Kamaz’a bağlı 150 kuruluş vardır. Dubai’de bulunan KAMAZ International, Ortadoğu  ve  Afrika  bölgesindeki  en  büyük distribütörü ve yedek parça toptancısıdır. 2011 yılında EFQM ödülü almıştır. 1999-2016 yılları arasında Rusya’da 14 kez en iyi İhracatçı ödülü almıştır. Tüm Rusya ve CIS ülkelerinde satış ve servis hizmet birimleri vardır.

Web sitesi:  https://kamaz.ru/en/

 

CREDOBUS - Macaristan

1999 yılında kurulmuştur. Fabrikası Macaristan'da Györ'dedir. Ülkenin en büyük gruplarından olan Kravtex-Kühne gruba bağlıdır. Macaristan'da yaklaşık 2200 adet Credobus otobüsü bulunmaktadır. Tüm Macaristan'da kullanılmaktadır.Modelleri, Econell, City, Medic, Inovell ve Optinel'dir.
Macaristan'ın en büyük ve modern otobüs fabrikaları arasındadır. Maliyet tasarrufu yaparak yüksek memnuniyetli ve konforlu otobüs üretimi yapmak ve sürekli iyileştirmeler önde gelen prensipleridir. Bu yıl, körüklü otobüs üretmeye başlamıştır, ilk prototip körüklü otobüs tanıtıma çıkacaktır.

Web :  www.credobus.hu

 

MCV - Mısır

1994 yılında kurulmuştur.  Ortadoğu ve Afrika kıtasının en büyük Otobüs, kamyon ve Van üreticisidir. Fabrikası New Salheya Endüstri bölgesindedir.  Mısır'ın en modern üretim fabrikaları arasındadır. Fabrika 266.400m2'dir, yıllık 10.000 otobüs ve 1200 kamyon üretim kapasitesi vardır. 6000 kişi çalışmaktadır, çalışanların 2500'i teknik personeldir.
Daimler AG ve Mercedes-Benz'in Mısır distribütörüdür. Şehir otobüsü, çift katlı otobüs, Intercity bus, turist otobüsleri, farklı modellerde Kamyon ve Ticari Van gibi geniş kategorilerde üretim yapmaktadır.
MCV Yedek parça kısmı, yedek parça temini yapmakta ve tüm Mısır'a yedek parça dağıtımı yapmaktadır.  Servis hizmeti vermektedir. MCV, Körfez ülkeleri, Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Avustralya, Uzakdoğu Asya ve Amerika'ya ihracat yapmaktadır.  Üretiminin %60'ı ihraç edilmektedir.
5 ülkede bulunmaktadır. Ana fabrika Mısır'da ve ayrıca İngiltere (MVC Bus & Coach UK ), B.A.Emirlikleri, Güney Afrika ve Singapur'da temsilcilik, Satış ve  Satınalma ofisleri vardır.

WEB :    www.mcv-eg.com

 

ZAZ - Ukrayna
1975 yılında kurulmuştur. Fabrikası Ukrayna’da Zaporizhia şehrinde bulunan ZAZ , Otobüs ve Otomobil üretimi yapmaktadır. Ana fabrika haricinde “Melitopol Motor Plant” ve “Illichivsk Automobile Plant” üretim tesisleri vardır. Ukravto Holding’e bağlıdır.
1998 yılında DAEWOO- ZAZ ortak girişimi kurulmuştur. Daewoo tarafından fabrikaya büyük yatırımlar yapılmıştır. Ardından General Motors ve Chery ile birlikte yeni modeller yapılmıştır. Ayrıca Chevrolet ve Tata montaj hatları vardır.  Daimler Chrysler, Opel, Avtovaz, Gm dat, Tata, Chery ve Kia Motors ile işbirliği yapmaktadır. ZAZ'ın Ukrayna'daki resmi distribütörü AF Universal Motors Group'tur.Zaz fabrikası, modern ve yüksek teknoloji  ile üretim yapmakta ve sürekli olarak gelişmektedir.

Web :   www.avtozaz.com/en/

ROMAN - Romanya

1921 yılında kurulmuştur. Fabrikası Brasov’da 115.000 m2 alanda kuruludur. Romanya’nın tek kamyon üreticisidir. Devletten özel sektöre geçmiştir. 1970 yıllarında MAN lisansı ile üretime başlamıştır. Bir dönemde DAC kamyonların üretmiştir. Damperli kamyon, yük kamyonu, askeri kamyon, Tır çekici, çöp kamyonu ve ayrıca otobüs, mixer üretimi de yapmaktadır.

Web :   www.roman.ro

TVH - Belçika

TVH Group olarak, Traktör, Forklift yedek parçaları, Platform  parçaları, Tüm iş makinaları parçaları satınalmaları yapan dünya çapında lider aftermarket firmasıdır. Pazar payını sürekli  olarak büyütmektedir. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika dahil olmak üzere tüm dünyada müşteri portföyü bulunmaktadır.

Web sitesi:    www.tvh.com

FUGO - Bulgaristan

Bulgaristan’ın en büyük aftermarketlerindendir. 9 şehirde mağazası vardır. Tüm Bulgaristan’da dağıtım kanalı vardır. Direk ithalatçı firmadır. İtalya’da DTM Ricambi Srl Aftermarketin partner şirketidir  www.stardiesel.com  Almanya’da Denckermann Aftermarket firmasının Bulgaristan’da resmi distribütörüdür. Otomobil ve kamyon grubunda 70 adet araç üreticisinin yedek parça satışlarını yapmaktadır. Almanya’da 23 firma ile çalışmaktadır. İtalya, İngiltere, Danimarka, Fransa, İspanya ve Polonya ile çalışmaktadır. 
Ürün kataloğu-link :  www.fugo.bg/bg/autoparts 

Mağazalar-link :  www.fugo.bg/bg/contacts

bottom of page